estetyczna bryła ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Rzeszów (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Rzeszów (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Rzeszowa (podkarpackie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 741 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ czterech pokoi a także dostosowany do nich metraż 147,62 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 430 tys. zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 2019. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 2 913 zł/mkw.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się dla amatorów aktywnego wypoczynku dzięki otaczającym ją terenom rekreacyjnym, trasom rowerowym i spacerowym. W pobliżu mamy dodatkowo las. Rozkład pozostałych pomieszczeń to:
na KONDYGNACJI 0 znajdziemy: kotłownia + przedpokój + garderobę + jadalnię + taras + wiatrołap + 2 łazienki + 3 sypialnie + kuchnię + salon
na KONDYGNACJI 1: powierzchnia do zaadaptowania na pomieszczenia mieszkalne.
Standard wykończenia – stan surowy zamknięty.
Na właścicieli aut czeka jednostanowiskowy garaż w bryle budynku.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w bezpiecznej i przyjaznej lokalizacji. Na wyciągnięcie ręki:
– kościół
– przychodnia zdrowia
– sklepy spożywcze
– apteka
– sklepy przemysłowe
– szkoła.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca nowoczesnym designem, wytwornością, elegancją i prestiżem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż godna polecenia. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (135-1091)

Kontakt:
e-mail: rzeszow@wgn.pl