eleganckie wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Słupsk (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Słupsk (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Słupska (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 8085-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 3 pokoi na 1 kondygnacjach. Rynek wtórny. Metraż 106 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 6 509 zł. Cena – 690 000 złotych. Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety, dzięki którym przyszli domownicy mogą wprowadzić się bez potrzeby ponoszenia wydatków.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
PARTER:
– hol
– salon
– jadalnia
– taras
– kuchnia
– 2 sypialnie
– łazienka z wc.

Dużą zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest jej starannie wypielęgnowana działka z wieloma nasadzeniami krzewów ozdobnych oraz drzew owocowych. Obok luksusowej rezydencji na sprzedaż mieści się także budynek garażowy, dwukondygnacyjny budynek zakładu produkcyjnego, drewniana altana, staw z wyspą oraz oczko wodne. Warto podkreślić, że cześć działki stanowi las (ok. 4 000 m2).

Na osobną uwagę zasługuje malownicza i atrakcyjna lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do osób, które cenią spędzanie czasu w ładnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o dużym potencjale – świetnie nadaje się również na siedzibę firmy wraz z częścią mieszkalną dla właścicieli. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) napisz, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w nieruchomości.

Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-14084)

Kontakt:
e-mail: k.butler@wgn.pl