zaaranżowany w klasycznym stylu salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Słupsk (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Słupsk (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Słupska (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 8 pokoi na 3 kondygnacjach. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w atrakcyjnej cenie 4 300 000 złotych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana na zadbanej, 17600-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Metraż 336 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy 12 798 zł. Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PIWNICE
PARTER:
– pomieszczenia biurowe
KONDYGNACJA 2 i 3:
– 6 pokoi
– 2 salony
– 3 łazienki
– salon łazienkowy
– 2 kuchnie
– garderoby
– pokoje dziecinne
– pokoje do pracy.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o ogromny potencjale komercyjnym dzięki znajdującemu się na tej samej działce zakładowi produkcyjnemu z halami. Dodatkowym atutem jest na pewno przepięknie zagospodarowany ogród z miejscami do grillowania. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z wyposażeniem kuchni i łazienek.

Kupując ekskluzywną rezydencję za naszym pośrednictwem nabywca otrzymuje bezpłatne ubezpieczenie. Jedyna taka oferta na rynku. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i służy wyłącznie celom informacyjnym. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (003-661)

Kontakt:
e-mail: gdynia@wgn.pl