widok od strony tarasu na ekskluzywną rezydencję na sprzedaż Słupsk (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Słupsk (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Słupska (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 8085-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 3 pokoi na 1 kondygnacji. Rynek wtórny. Metraż 106 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 6 509 zł. Cena – 690 000 złotych. Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety, dzięki którym przyszli domownicy mogą wprowadzić się bez potrzeby ponoszenia wydatków.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim przestronnym wnętrzem oraz malowniczą lokalizacją z dostępem do rzeki. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
– hol
– salon
– jadalnia
– taras
– kuchnia
– 2 sypialnie
– łazienka z wc.

Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest jej starannie wypielęgnowana działka z wieloma nasadzeniami krzewów ozdobnych oraz drzew owocowych. Na działce stoi budynek garażowy (110 m2) + budynek dwukondygnacyjny (231 m2) z zakładem produkcyjnym + 2 kotłownie + pomieszczenie gospodarcze + drewniana altana + staw z wyspą + oczko wodne. Znaczną część działki zajmuje las (ok. 4 000 m2).

Atrakcyjna lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni to kolejna z długiej listy atutów tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaje się dla osób, które cenią spędzanie czasu w ładnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku oraz tych, które lubią aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o dużym potencjale, gdyż znakomicie nadaje się również pod siedzibę firmy wraz z częścią mieszkalna dla właścicieli.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) napisz, zapytaj i umów się ze mną na wizytę. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-14126)

Kontakt:
e-mail: k.butler@wgn.pl