imponująca rozmachem bryła luksusowej rezydencji na sprzedaż Słupsk (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Słupsk (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Słupska (pomorskie) za 499 000 złotych. Powierzchnia 219,8 metra kwadratowego, wolno stojąca zabudowa oraz wygodny rozkład 6 pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów luksusowej rezydencji na sprzedaż bez wątpienia można dodać wysoki standard, 2015 rok budowy, a także zagospodarowaną i znakomicie utrzymaną działkę o powierzchni 1 241 m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na 2 kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza, a także prestiżowa lokalizacja. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest do sprzedaży w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 2 270 złotych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca przepiękną działką oraz bezpieczną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
PARTER: pokój dzienny + kuchnia + łazienka + wiatrołap + hall + sypialnia + kotłownia + 2 pomieszczenia gospodarcze
PIĘTRO: przedpokój + 3 sypialnie + balkon + łazienka.
W zachodniej części luksusowej rezydencji do sprzedaży znajduje się dodatkowo pokój sportowy w stanie surowym (38 m2).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na jej zakup lub remont. Oferujemy również pełen zakres ubezpieczeń – o szczegóły zapytaj doradcy finansowego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-14994)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl