zaaranżowane w klasycznym stylu wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Sopot

Rezydencja do sprzedaży Sopot

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Sopocie (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o powierzchni 830 m2. Mocnym atutem jest tu poszukiwana na rynku, atrakcyjna i malownicza lokalizacja, funkcjonalny układ sześciu pokoi oraz dostosowany do nich metraż 656 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej i adekwatnej do zastanego luksusu cenie 2,2 mln zł. Warto zaznaczyć, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 1984. Długa listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na trzech kondygnacjach, a także niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 3 354 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa już od pierwszego spojrzenia swoją doskonałą lokalizacją w pobliżu plaży, w niezwykle cichym i spokojnym miejscu. Wokół bujna zieleń i piękne lasy. Słychać tu tylko romantyczny śpiewa ptaków. Duże wrażenie robi także pieczołowicie wypielęgnowany ogród z wieloma nasadzeniami drzew iglastych.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowej rezydencji do sprzedaży gwarantują przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
na KONDYGNACJI MINUS JEDEN znajdziemy: 2-stanowiskowy garaż + wc + kotłownię + kuchnię + łazienkę + pokój + saunę + basen
na KONDYGNACJI ZERO znajdziemy: kuchnię + wiatrołap + taras + korytarz + ogród zimowy + garderobę + salon + sypialnię
na PÓŁPIĘTRZE mieści się: wc
na KONDYGNACJI JEDEN znajdziemy: pomieszczenie gospodarcze + sypialnię + pokój z łazienką i wc + pokój + łazienkę z wc + taras.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wyróżnia się niebywałą elegancją, przestronnością, nasłonecznieniem, a także wyjątkowością. Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaje się dla rodziny, która szuka luksusu, komfortu oraz poczucia niezmąconego bezpieczeństwa. W razie pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4759)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl