kameralny salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Suwałki

Rezydencja do sprzedaży Suwałki

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Suwałkach (podlaskie) za 1,09 mln złotych. Powierzchnia 702 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład siedmiu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 1989 rok budowy oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 837 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na trzech kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 1 553 złotych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w perfekcyjnej lokalizacji, w centrum miasta i adresowana jest do osób, które chciałyby mieszkać i pracować pod jednym dachem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posiada ogromny potencjał komercyjny (rampa do załadunku towarów + zakład produkcyjno-usługowy). Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
POZIOM 0: sala sprzedaży + pomieszczenia do produkcji spożywczej
POZIOM 1: 2 tarasy + pokój dzienny + sypialnia + łazienka + jadalnia + pokój gościnny + spiżarnia + wc dla gości + kuchnia + hol + klatka schodowa
POZIOM 2: pomieszczenia do własnej adaptacji + łazienka.

Cena ekskluzywnej rezydencji do uzgodnienia. Zapraszamy do osobistego zapoznania się z ofertą sprzedaży tej luksusowej rezydencji Gwarancja spokojnej transakcji. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (144-919)

Kontakt:
e-mail: jrydzewska@wgn.pl