druga strona salonu w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Suwałki

Rezydencja do sprzedaży Suwałki

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Suwałkach (podlaskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej oferowana po niezwykle atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 1 553 zł/mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 1989 roku, z rynku wtórnego i poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaprojektowane zostało na trzech kondygnacjach. Malownicza i perfekcyjnie zagospodarowana działka rozciąga się na pow. 837 metrów kwadratowych. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzy siedem pokoi. Powierzchnia 702 m2 Niebagatelne znaczenia ma konkurencyjna cena 1,09 mln złotych, wysoki standard wnętrza oraz najlepszej klasy materiały wykończeniowe. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa dużym potencjałem komercyjnym – działalność produkcyjno-usługowa. Sprzyja temu doskonała lokalizacja w centrum miasta + obecność rampy do załadunku towarów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
POZIOM 0: sala sprzedaży + pomieszczenia do produkcji spożywczej
POZIOM 1: 2 tarasy + pokój dzienny + sypialnia + łazienka + jadalnia + pokój gościnny + spiżarnia + wc dla gości + kuchnia + hol + klatka schodowa
POZIOM 2: pomieszczenia do własnej adaptacji + łazienka.

Cena ekskluzywnej rezydencji do uzgodnienia. Zapraszamy do osobistego zapoznania się z ofertą sprzedaży tej luksusowej rezydencji Gwarancja spokojnej transakcji. Zlecenie realizowane pod nadzorem licencjonowanego pośrednika. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (144-919)

Kontakt:
e-mail: jrydzewska@wgn.pl