komfortowy salon w luksusowej rezydencji na sprzedaż Suwałki (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Suwałki (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Suwałk (podlaskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o funkcjonalnym rozkładzie pięciu pokoi na dwóch kondygnacjach. Budynek wzniesiony w 2014 roku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w atrakcyjnej cenie 390 tys. złotych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana na zadbanej, 1200-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Rynek pierwotny. Metraż 227 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy 1 718 zł. Ekskluzywna lokalizacja, a także najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tej luksusowej  rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w cenie do negocjacji.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją znakomitą lokalizacją w spokojnej okolicy z dogodnym dojazdem do centrum. Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszy podwójne miejsce garażowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w standardzie surowym, zamkniętym. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: 5 pokoi + pomieszczenia gospodarczo-garażowe + 2 łazienki.

Zapraszamy do osobistego zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowej rezydencji. Biuro WGN Suwałki jest wyłącznym agentem sprzedaży tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Gwarancja bezpiecznej transakcji. Zlecenie realizowane pod nadzorem licencjonowanego pośrednika – numer licencji 20442. WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (144-878)

Kontakt:
e-mail: jrydzewska@wgn.pl