stylowe wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Świdnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Świdnica (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Świdnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 2 741 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 1 346 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2008 roku. Osiem pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 678 tys. złotych, wygodny metraż 247,33 mkw., a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się prestiżową architekturą, najwyższym standardem i starannie wypielęgnowaną działką z:
– wieloma nasadzeniami ozdobnymi
– wieloma nasadzeniami owocowymi
– pergolą porośnięta winoroślą
– gustownie wykonaną drewutnią.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oprócz funkcji mieszkalnej perfekcyjnie nadaje się również na prowadzenie działalności gospodarczej. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ogrzewana elektrycznie oraz za pomocą kominka z płaszczem wodnym. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży niezwykle ekonomiczna w eksploatacji (przydomowa, ekologiczna oczyszczalnia ścieków). Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących kondygnacji:
POZIOM ZERO:
– 4 sypialnie
– przedpokój
– 3 łazienki
– pralnia
– klatka schodowa
– kuchnia
– wiatrołap
– salon
POZIOM JEDEN:
– przedpokój
– aneks kuchenny
– klatka schodowa
– salon
– 2 sypialnie
– wc
– łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana bez barier dla osób niepełnosprawnych. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Gwarantujemy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-9601)

Kontakt:
e-mail: boleslawiec@wgn.pl