prywatny basen przed luksusową rezydencją na sprzedaż Szczecin

Rezydencja do sprzedaży Szczecin

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 701 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 5 767 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 260,12 metra kwadratowego luksusowej powierzchni, pięć pokoi na czterech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2000 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1,5 mln zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją, gdyż znajduje się w otoczeniu licznych marketów, sklepów, szkół i przedszkoli. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa także funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń i pokoi na kilku kondygnacjach:
KONDYGNACJA 0: kotłownia + łazienka z wc + pokój barowy + komórka + pralnia + korytarz + garaż
KONDYGNACJA 1: pokój dzienny + wc + korytarz + taras + kuchnia + przybudówka/wiatrołap
KONDYGNACJA 2: balkon + sypialnia + pokój gościnny/biblioteka + łazienka + gabinet
KONDYGNACJA 3: studio
KONDYGNACJA 4: pomieszczenia strychowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży naszpikowana jest najnowocześniejszymi technologiami, jak np. panele fotowoltaiczne. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom ogromne poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Odpowiedzialny za to jest system alarmowy, podwójne drzwi wejściowe oraz przeciwwłamaniowe żaluzje. Niesamowicie efektownie prezentuje się pieczołowicie wypielęgnowany i otoczony 77 leylandami ogród, który szczególny klimat widać dopiero po zmierzchu. Warto podkreślić, że drzewa podlewane są automatycznym, 3-strefowym systemem kropelkowym. W ogrodzie rosną drzewa sosny syberyjskiej, wysoka bujna juka, klon japoński, araukaria chilijska, ostrokrzew kulisty, sosna i świerk bonsai, cyprysy, sosny, srebrny świerk, berberys, cedry, laurowiśnie i wiele innych wyselekcjonowanych roślin.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapiera dech również swoimi imponującymi widokami na jezioro. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z prywatnym basenem. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (033-6)

Kontakt:
e-mail: szczecinzachod@wgn.pl