widok od frontu na ekskluzywną rezydencję na sprzedaż Szczecin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Szczecin (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Funkcjonalny metraż 263 m2 wraz z dużą działką 1070 m2 i atrakcyjną ceną 739 000 zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z 2019 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 5 pokoi rozmieszczonych na 2 kondygnacjach. Rynek pierwotny. Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest także atrakcyjna cena za metr kwadratowy 2 810 zł/m2, wysoki standard wykończenia oraz najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może dużym potencjałem – istnieje opcja powiększenia działki o 1 500 mkw. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód na pewno ucieszy duży, dwustanowiskowy garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w niezwykle malowniczej lokalizacji, wśród lasów i łąk, ale też z dobrym i szybkim dojazdem do centrum miasta. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na PARTERZE:
– salon
– jadalnia
– taras
– kuchnia
– spiżarnia
– łazienka z wc
– gabinet
– hol
na PIĘTRZE:
– 3 sypialnie
– garderoba
– 2 łazienki z wc
– pokój.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11258)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl