urządzony w klasycznym stylu saloon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Szczecin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Szczecin (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Cena – 3,95 mln złotych. Powierzchnia 570 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 6 930 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano dziewięć pokoi. Rok budowy – 1997. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na przepięknej, 2660-metrowej działce.  Ekskluzywna rezydencja gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą: 9 pokoi + pralnia + 3 łazienki + pomieszczenia gospodarcze + kuchnia + kotłownia + siłownia. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka swoją ogromną działką z wieloma nasadzeniami, trawnikiem z nawadnianiem oraz altaną do grillowania. Nie mniejsze wrażenie robi imponujących rozmiarów taras wyłożony deską z drzewa egzotycznego. Osoby zmotoryzowane zainteresuje z pewnością, duży dwustanowiskowy garaż z bramą. Ze względu na dużą powierzchnię oraz przemyślany rozkład pokoi luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaje się do zamieszkania przez wielopokoleniową rodzinę.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Kolejne zalety luksusowej rezydencji do sprzedaży to: lokalizacja na terenie strzeżonego osiedla, kuloodporne szyby w oknach, alarm, monitoring etc. Zapraszamy na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Cena do negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-10771)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl
tel. +48 91 307 02 70
tel. +48 606 641 999