przestronne wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Szczecin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Szczecin (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o funkcjonalnym rozkładzie pięciu pokoi na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2006 roku. Rynek wtórny. Powierzchnia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wynosi 356,8 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży kosztuje 1,599 mln złotych, co daje atrakcyjną cenę za metr 4 482 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana na zagospodarowanej, 1341-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja, a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze jej atuty.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, w otoczeniu terenów objętych programem „Natura 2000”. Wokół rozciąga się najczystsza, dziewicza natura. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży prezentuje się następująco:
na NIŻSZYM POZIOMIE: salon + salon kąpielowy + garderoba + kuchnia + garaż + spiżarnia + 2 sypialnie + pomieszczenie gospodarcze + taras + wc dla gości
na WYŻSZYM POZIOMIE: sypialnia + dodatkowa powierzchnia do zagospodarowanie według potrzeb + pokój młodzieżowy.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci prowizji. Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców czuwa zaawansowany system alarmowy oraz monitoring. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) napisz, zapytaj i umów się ze mną na prezentację. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (182-278)

Kontakt:
e-mail: piotr.kallas@wgn.pl