wytworne wnętrze salonu w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Szczecin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Szczecin (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja w atrakcyjnej cenie 1 399 000 złotych. Metraż 356,8 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy 3 921 zł. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 5 pokoi na 2 kondygnacjach. Rok budowy – 2006. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na zadbanej, 1341-metrowej działce. Luksusowa rezydencja gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Zapewnia to zaawansowany system alarmowy oraz monitoringowi firmy ochroniarskiej. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta została popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci prowizji, a pośrednik wynagradzany jest wyłącznie przez stronę sprzedającą.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
I POZIOM:
– garderoba
– salon
– 2 sypialnie
– garaż
– wc dla gości
– taras
– spiżarnia
– pomieszczenie gospodarcze
– salon kąpielowy
– kuchnia
II POZIOM:
– powierzchnia do zagospodarowanie według własnej inicjatywy
– pokój młodzieżowy
– sypialnia.

Kolejną zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej malownicza lokalizacja wśród terenów objętych programem „Natura 2000”. Nowi domownicy będą mogli obcować z czystą, dziewiczą naturą, słuchać śpiewu ptaków etc. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (182-278)

Kontakt:
e-mail: piotr.kallas@wgn.pl
tel. +48 91 307 93 93
tel. +48 796 665 033