przestronne wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Szczecin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Szczecin (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z czterech kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 4 119 zł/mkw. Starannie zadbana działka o pow. 425 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 1991 roku. Sześć pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 799 tys. złotych, wygodny metraż 194 mkw. a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż olśniewa doskonałą lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy blisko lasu. W pobliżu znajdziemy wiele sklepów, szkołę i przedszkole. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM MINUS JEDEN: wc
POZIOM ZERO: hol + kuchnia + taras + salon + pomieszczenie przeznaczone na saunę
POZIOM JEDEN: 3 pokoje + salon zimowy + garderoba + łazienka
POZIOM DWA: łazienka + sypialnia.

Zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Przy zakupie luksusowej rezydencji gwarantujemy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11480)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl