funkcjonalny rozkład pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Szklarska Poręba

Rezydencja do sprzedaży Szklarska Poręba

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Szklarskiej Porębie (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z trzech kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 4 733 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 3 400 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Piętnaście pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 3,46 mln złotych, wygodny metraż 731 mkw. a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje nowym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa dzięki nowoczesnej instalacji alarmowej. Na zmotoryzowanych czekają liczne miejsca parkingowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaje się pod działalność gospodarczą (np. hotel), co zawdzięcza m.in. funkcjonalnemu rozkładowi pomieszczeń: liczne 2-, 3-osobowe pokoje z łazienkami + 2 apartamenty + mieszkanie dla właścicieli + restauracja + zaplecze kuchenne + magazyn. Istnieje także możliwość opcja zakupu nieruchomości 1,8 ha z warunkami zabudowy na obiekt typu apartamentowiec. Luksusowa rezydencja na sprzedaż może być dodatkowo rozbudowana w oparciu o wydaną decyzję o warunkach zabudowy na obiekt hotelowy z usługami towarzyszącymi (między innymi basen, wyciąg orczykowy, lodowisko, park linowy etc.).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana osobom, które chcą mieszkać i pracować pod jednym dachem. Gwarantujemy efektywne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji, obsługę formalnoprawną transakcji, efektywną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości. Polecam i zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 p. 1. Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-2252)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl