zaaranżowane w nowoczesnym designie wnętrze salonu luksusowej rezydencji na sprzedaż Tarnów (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Tarnów (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Tarnowa (małopolskie). Funkcjonalny metraż  186,07 m2 wraz z dużą działką 1382 m2 i atrakcyjną ceną 849 tys. zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z 2018 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z pięciu pokoi rozmieszczonych na dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest także atrakcyjna cena za metr kwadratowy 4 563 zł/m2, wysoki standard wykończenia oraz najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0:
– kotłownia
– przedsionek
– 2-stanowiskowy garaż
– salon
– sypialnia/gabinet
– jadalnia
– łazienka
– kuchnia
KONDYGNACJA 1/2:
– pralnia
– łazienka
KONDYGNACJA 1:
– przedpokój
– 3 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją elegancką, prestiżem, nowoczesnością oraz najwyższym komfortem (ogrzewanie podłogowe). Warto zaznaczyć, że przyszli domownicy mają zagwarantowany najwyższy poziom bezpieczeństwa dzięki nowoczesnej instalacji monitoringu. Przy zakupie tej luksusowej rezydencji na sprzedaż zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-2583)

Kontakt:
e-mail: biuro@wgn.tarnow.pl