Rezydencja-do-sprzedaży-Tarnów-okolice-za-749-000-zł

Rezydencja do sprzedaży Tarnów (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Tarnowa (małopolskie). Funkcjonalny metraż 122 m2 wraz z dużą działką 420 m2 i atrakcyjną ceną 749 tys. zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z 2018 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z pięciu pokoi rozmieszczonych na dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest także atrakcyjna cena za metr kwadratowy 6 139 zł/m2, wysoki standard wykończenia oraz najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca korzystną lokalizacją w pobliżu szkoły i sklepu. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnej willi do sprzedaży wykończono w nowoczesnym stylu:
KONDYGNACJA 0:
– aneks kuchenny
– taras
– salon
– wc
– pralnia
– gabinet
– kotłownia
– wiatrołap
– hall i schody
KONDYGNACJA 1:
– sypialnia z prywatną łazienką
– hall
– sypialnia z balkonem
– łazienka
– sypialnia/garderoba.

Atrakcyjna lokalizacja – ekskluzywna willa do sprzedaży znajduje się w pobliżu sklepu i szkoły. Na uwagę zasługuje również bezpośrednie otoczenie luksusowej willi na sprzedaż, czyli przepięknie utrzymany i wypielęgnowany ogród. Co ciekawe, do ogrodu można przejść bezpośrednio z salonu poprzez taras, co tworzy spójną całość. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona w ogrzewanie podłogowe oraz instalację pod klimatyzację.

Przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-2587)

Kontakt:
e-mail: biuro@wgn.tarnow.pl