zaprojektowane we współczesnym designie wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Tarnów (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Tarnów (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Tarnowa (małopolskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 1 700 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ sześciu pokoi a także dopasowany do nich metraż 350 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 1,1 mln zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na trzech kondygnacjach, oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 3 143 zł/mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z całkowitym wyposażeniem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o dużym potencjale – opcjonalnie można dokupić 35 arów przylegającego terenu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoim ogromnym ogrodem. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników jest nowoczesny monitoring. Osoby zmotoryzowane z pewnością docenią czterostanowiskowy garaż z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym gotowy pomieścić nawet samochód ciężarowy.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym właścicielom niebywały poziom komfortu dzięki systemowi ogrzewania podłogowego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA -1: kotłownia + pralnia
KONDYGNACJA 0: łazienka + przedsionek + kuchnia + pokój dzienny wypoczynkowy + oranżeria
KONDYGNACJA 1: sypialnia + łazienka + taras + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1 II: pomieszczenie gospodarcze + garderoba + przedpokój + 2 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoją pieczołowicie wypielęgnowaną działką w otoczeniu zieleni i prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. To prawdziwa oaza ciszy i spokoju. Przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-2680)

Kontakt:
e-mail: biuro@wgn.tarnow.pl