imponujące stylem i elegancją wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Tarnów (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Tarnów (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Tarnowa (małopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (6 536 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 350 m2, a także ciekawa cena 719 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2017 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 110 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca doskonałą lokalizacją wśród elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Niedaleko stąd do centrum. na wyciągnięcie ręki sklep, szkoła itp. Właścicieli aut z pewnością zainteresują aż dwa miejsca postojowe/parkingowe. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0: piwnica + piwnica + wc + taras + pokój dzienny + kuchnia + hall + garderoba + pralnia + wiatrołap
KONDYGNACJA 1: przedpokój + 3 sypialnie + łazienka.
Niesamowicie efektownie prezentuje się przepiękny ogród z nasadzeniami, zadbaną trawą i wyłożonym kostką tarasem.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż całkowicie wyposażona w najwyższym standardzie i urządzona z wyczuciem dobrego smaku. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-2822)

Kontakt:
e-mail: biuro@wgn.tarnow.pl