na pierwszym planie kominek w salonie ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Tarnów

Rezydencja do sprzedaży Tarnów

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Tarnowie (małopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o funkcjonalnym rozkładzie pięciu pokoi na jednej kondygnacji. Rynek wtórny. Powierzchnia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wynosi 129,22 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży kosztuje 639 tys. złotych, co daje atrakcyjną cenę za metr 4945 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana na zagospodarowanej, 660-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja, a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze jej atuty.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się niezwykle efektownie oświetloną LED-ami elewacją. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest zaawansowany monitoring. Dodatkowo luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym lokatorom komfortowe ogrzewanie podłogowe, a także sterowane automatycznie rolety w oknach. W poczet zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży warto jeszcze zaliczyć doskonałą lokalizację na terenie nowego osiedle.

Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA 0:
– wc
– salon
– kotłownia
– taras
– garaż
– kuchnia
– pomieszczenie techniczne
– spiżarnia
– 2 sypialnie
– przedsionek
– łazienka
– przedpokój
KONDYGNACJA 1: nieużytkowe poddasze z potencjałem na dodatkowe 2/3 pokoje i łazienkę.

Przy zakupie tej luksusowej rezydencji zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-2540)

Kontakt:
e-mail: biuro@wgn.tarnow.pl