prestiżowa biblioteka w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Tarnowskie Góry

Rezydencja do sprzedaży Tarnowskie Góry

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Tarnowskich Górach (śląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z 3 kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 5 061 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 3115 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2006 roku. 5 pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 1 590 000 złotych, wygodny metraż 314,18 mkw. a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu (monitoring, system ochrony, wideodomofon). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się prestiżowym wnętrzem pełnym wytworności i dobrego stylu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: pokój dzienny + kuchnia + łazienka + pomieszczenie gospodarcze + taras + spiżarnia + wc + 4 pokoje. Wyposażenie i umeblowanie do negocjacji indywidualnie z właścicielem. Rodziny posiadające samochód ucieszy garaż z automatyczną bramą plus dodatkowa wiata na samochód.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia przepięknym ogrodem i atrakcyjną lokalizacją: nieopodal tereny zielone, siłownie, punkty usługowe, sklepy, szkoły, przedszkola, obiekty sportowe. Skontaktuj się z nami drogą mejlową (e-mail: r.kampczyk@wgn.pl / k.badan@wgn.pl), aby poznać szczegóły i umówić się na prezentację. Pamiętaj, że współpracując z WGN Śląsk Badan Kampczyk, otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując tę nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę i przyjmiemy ją w rozliczeniu lub pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i/lub remont). Gwarantujemy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności. Pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2763)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl