nowoczesna aranżacja salonu w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Tarów (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Tarów (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Tarnowa (małopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie pięciu pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 420 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 729 tys. zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na dwóch kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2018 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 5 975 zł/mkw. przy metrażu 122 mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym domownikom duże poczucie komfortu dzięki m.in. zainstalowanej klimatyzacji oraz instalacji ogrzewania podłogowego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim imponującym tarasem oraz starannie wypielęgnowanym ogrodem. W poczet zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż zaliczyć należy również doskonałą lokalizację nieopodal sklepu i szkoły. Wnętrze w luksusowej rezydencji na sprzedaż wykończono w nowoczesnym designie:
POZIOM ZERO:
– hall i schody
– wiatrołap
– kotłownia
– gabinet
– pralnia
– wc
– pokój dzienny
– taras
– aneks kuchenny
POZIOM JEDEN:
– sypialnia/garderoba
– łazienka
– sypialnia z balkonem
– hall
– sypialnia z prywatną łazienką.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się korzystną lokalizacją w pobliżu szkoły i sklepu. Przy zakupie tej luksusowej rezydencji gwarantujemy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-2587)

Kontakt:
e-mail: wioletta@wgn.tarnow.pl