imponujące rozmachem wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Tomaszów Lubelski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Tomaszów Lubelski (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Tomaszowa Lubelskiego (lubelskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 9 800 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ pięciu pokoi a także dostosowany do nich metraż 160 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 625 tys. zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 2007. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na dwóch kondygnacjach oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 3 906 zł/mkw.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim domownikom niebywały poziom komfortu i bezpieczeństwa (instalacja alarmowa). Wnętrze oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji tworzą:
POZIOM 0: łazienka z wc + kuchnia + 3 pokoje + taras + pokój dzienny + część jadalniana + przedpokój + wc
POZIOM 1: balkon + łazienka + wc + pokój dzienny + 2 loggie + 2 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają swojego azylu, ciszy, spokoju, czystego powietrza, lasu, a także bezpośredniego kontakt z naturą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może niebywałym potencjałem – perfekcyjnie nadaje się bowiem do prowadzenia działalności komercyjnej (agroturystyka). Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Cena do negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż kompletnie wykończona i umeblowana w najwyższym standardzie przy użyciu najlepszej jakości materiałów. Ogromnym plusem jest tu również perfekcyjnie zadbana działka. W razie wszelkich pytań – zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami – Lublin. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-12)

Kontakt:
e-mail: t.pastuszak@wgn.pl