widok od strony ogrodu na luksusową rezydencję na sprzedaż Toruń (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Toruń (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Torunia (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 2158-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Rok budowy – 2007. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie siedmiu pokoi na dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Metraż 169,5 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 4 419 zł. Cena – 749 tysięcy złotych. Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety, dzięki którym przyszli domownicy mogą wprowadzić się bez potrzeby ponoszenia wydatków.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży objęta słynnym i cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zachwyca ponadto swoją malowniczą lokalizacją w spokojnej okolicy, nieopodal jeziora. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum miasta. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży obejmuje zabudowę kuchni. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
na PIERWSZEJ KONDYGNACJI znajdują się: garderoba + sypialnia + jadalnia + 2 pokoje + kuchnia + hol + pralnia + gabinet + sień + wc
na DRUGIEJ KONDYGNACJI znajdują się: łazienka + garderoba + hol + 2 sypialnie.

Gorąco zachęcam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Służymy pomocą w ubieganiu się o uzyskanie kredytu na zakup ekskluzywnej rezydencji. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (154-1141)

Kontakt:
e-mail: r.kowalski@wgn.pl