widok od strony tarasu i ogrodu na ekskluzywną rezydencję na sprzedaż Toruń (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Toruń (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Torunia (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (5,5 tys. zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 2 000 m2, a także ciekawa cena 1,1 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 200 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano sześć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
NIŻSZY POZIOM:
– łazienka
– kuchnia
– pokój dzienny
– sypialnia
– 2 garderoby
– taras
– gabinet
– hol
– wc
– pokój hobby
– spiżarnia
– wiatrołap
WYŻSZY POZIOM:
– pralnia
– sala fitness
– hol
– balkon
– suszarnia
– 2 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z dwustanowiskowym garażem, co z pewnością zachwyci rodziny posiadające więcej aut. Zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Formalności kredytowe na miejscu, nasze biuro prowadzi pośrednictwo kredytowe w oparciu o współpracę z większością komercyjnych banków w Polsce.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (154-1105)

Kontakt:
e-mail: z.bialy@wgn.pl