imponujące rozmachem wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Ustroń

Rezydencja do sprzedaży Ustroń

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Ustroniu (śląskie) za 1 399 000 złotych. Powierzchnia 280 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa oraz przemyślany rozkład pięciu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 2016 rok budowy, a także zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 1 613 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza, a także elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 4 996 złotych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przede wszystkim poczucie nieporównywalnego bezpieczeństwa, o które dba: zamknięty charakter terenu + antywłamaniowe drzwi i okna + ochrona + monitoring + system alarmowy z dozorem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży całkowicie wyposażona w nowy sprzęt AGD i umeblowana:
POZIOM 0: gabinet + kuchnia + łazienka + pokój dzienny + garaż + hol + kotłownia + wiatrołap + taras
POZIOM 1: przedpokój + 3 pokoje + łazienka + balkon.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ponadto starannie zadbaną działką. Znajdziemy tu między innymi. duży, 2-stanowiskowy garaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoją doskonałą lokalizacją w bardzo cichej okolicy, 25 min spacerem od Rynku. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej ekskluzywnej rezydencja do sprzedaży. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-25971)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl