pokój dzienny z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Ustroń

Rezydencja do sprzedaży Ustroń

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Ustroniu (śląskie) za 750 tysięcy złotych. Powierzchnia 300 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład dziesięciu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 669 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na czterech kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 2 500 złotych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż z zapierającym dech w piersiach widokiem na góry. Niezwykle funkcjonalnie prezentuje się tu rozkład pomieszczeń obejmujących następujące kondygnacje:
KONDYGNACJA 0: wc + sypialnia + pokój + kuchnia + pomieszczenie gospodarcze + taras + pokój dzienny + wiatrołap
KONDYGNACJA I: pokój + pokój dzienny + łazienka + taras + 2 sypialnie
KONDYGNACJA II: kuchnia + pokój dzienny z bilardem + 2 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia mieszkańcom ogromne poczucie komfortu i bezpieczeństwa o do dba między innymi nowoczesny monitoring + ochrona. Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w urokliwym miejscu, wokół prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z całkowitym wyposażeniem.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26100)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl