komfortowa przestrzeń wnętrza ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Ustroń

Rezydencja do sprzedaży Ustroń

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Ustroniu (śląskie) za 1,58 mln złotych. Powierzchnia 298 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład pięciu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 1 345 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 5 302 złotych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa korzystną lokalizacją z dostępem do pełnej infrastruktury, ponadto dużym, 2-stanowiskowym garażem, a także starannie wypielęgnowanym ogrodem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w zacisznym, otoczonym zielenią miejscem, w centrum. Z okiem rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki na góry.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM 0: taras + pokój + łazienka + kotłownia + garaż + kuchnia + pokój dzienny + hol + wiatrołap
POZIOM 1: pralnia + pomieszczenie gospodarcze + 3 pokoje + 2 balkony + garderoba + łazienka + hol.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa (instalacja alarmowa) i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26046)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl