okazała bryła luksusowej rezydencji na sprzedaż Ustroń

Rezydencja do sprzedaży Ustroń

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Ustroniu (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie sześciu pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 3 470 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 2,3 mln zł. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na trzech kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 7 188 zł/mkw. przy metrażu 320 mkw.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją znakomitą lokalizacją w pobliżu wielu atrakcji turystycznych, jak np. Sokolarnii, Muzeum Ustrońskiego, Parku Linowego, Górskiego Parku Równica, Leśnego Parku Niespodzianek, Pijalni Wód w Parku Zdrojowym, Rezerwatu Przyrody, Kolei Linowej, Parku nad Wisłą z atrakcjami i Amfiteatrem. Właścicieli aut z pewnością zainteresuje dwustanowiskowy garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w stanie surowym, zamkniętym. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji do sprzedaży:
POZIOM -1: pomieszczenie gospodarcze + garaż + 4 pomieszczenia
POZIOM 0: łazienka + pokój + taras + pokój dzienny + hol + wiatrołap
POZIOM 1: łazienka + taras + 4 sypialnie + łazienka + hol
POZIOM 2: pomieszczenia strychowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż uchodzi a prawdziwą perłę na lokalnym rynku nieruchomości. Duży udział w tym mają imponujące widoki, jakie roztaczają się z okien na Beskidy. Wokół cisza, spokój, dużo zieleni. Pomagam w uzyskaniu kredytu na zakup tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26166)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl