zaaranżowane z wyczuciem dobrego smaku i gustu wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Ustroń

Rezydencja do sprzedaży Ustroń

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Ustroniu (śląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z trzech kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 5 289 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 1 300 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2005 roku. Siedem pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 1,19 mln złotych, wygodny metraż 225 mkw., a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oferuje nowym domownikom niezapominane widoki z okien na przepiękne góry (Czantorię i Równicę). Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
POZIOM 0: hol + pokój dzienny + kuchnia + jadalnia + łazienka + wc + pokój kinowy + pralnia + kotłownia + taras
POZIOM 1: hol + 4 sypialnie + 2 balkony + pokój kąpielowy
POZIOM 2: pomieszczenia strychowe.

Ekskluzywna rezydencja zachwyca swoją lokalizacją w doskonałej okolicy, blisko centrum, nieopodal drogi szybkiego ruchu Katowice – Bielsko-Biała. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może pieczołowicie wypielęgnowaną działką z gustownym i zapewniającym intymność ogrodzeniem. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26195)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl