elegancki pokój dzienny z kominkiem w luksusowej rezydencji na sprzedaż Ustroń

Rezydencja do sprzedaży Ustroń

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Ustroniu (śląskie) za 1 580 000 złotych. Powierzchnia 298 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa oraz wygodny rozkład 5 pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów luksusowej rezydencji na sprzedaż bez wątpienia można dodać wysoki standard, a także zagospodarowaną i znakomicie utrzymaną działkę o powierzchni 1345 m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na 2 kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza, a także prestiżowa lokalizacja. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest do sprzedaży w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 5 302 złotych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa (alarm) i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM 0: taras + garaż + kuchnia + pokój + pokój dzienny + łazienka + hol + kotłownia + wiatrołap
POZIOM 1: pralnia + garderoba + pomieszczenie gospodarcze + łazienka + 3 pokoje + hol + 2 balkony.
Z okiem roztaczają się zapierające dech w piersiach widoki na góry.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w centrum miasta., w zacisznym miejscu otoczonym zielenią. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa korzystna lokalizacją z dostępem do całej infrastruktury. Na uwagę zasługuje również dwustanowiskowy garaż oraz starannie wypielęgnowany ogród.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26046)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl