komfortowe i stylowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Ustroń

Rezydencja do sprzedaży Ustroń

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Ustroniu (śląskie). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety, dzięki którym przyszli domownicy mogą wprowadzić się bez potrzeby ponoszenia wydatków. Cena – 999 000 złotych. Metraż 220 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 4 541 zł. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 8 pokoi na 3 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 700-metrowej działce.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ogromnym potencjale – ze względu na swoją duża powierzchnię świetnie nadaje się do zamieszkania przez dwie rodziny. Co więcej, ekskluzywna rezydencja do sprzedaży może być wykorzystana pod działalność komercyjną. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż przeszło generalny remont. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
na POZIOMIE 0 znajdziemy:
– wiatrołap
– przedpokój
– gabinet
– łazienkę
– kuchnię letnią
– sypialnię
– salon
– aneks kuchenny
NA WYSOKI PARTERZE znajdziemy:
– przedpokój
– salon
– strefę jadalnianą
– strefę wypoczynkową
– kuchnię
– taras
– łazienkę
na PIĘTRZE znajdziemy:
– 3 sypialnie
– przedpokój
– aneks kuchenny
– wc
– łazienkę.

Na osobną uwagę zasługuje starannie wypielęgnowany ogród z letnim, murowanym salonem, pomieszczenie gospodarcze, wiatę, drewnianą i metalową altanę. Atrakcyjna lokalizacja w spokojnej okolicy z widokiem na góry, wśród prestiżowej zabudowy jednorodzinnej to kolejna z zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Nieopodal mieszczą się sklepy, przedszkole etc. Do centrum jest zaledwie ok. 2,5 km.

Powyższe informacje na temat ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-25907)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl