widok od strony ogrodu na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim

Rezydencja do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim

Gorzów Wielkopolski, ekskluzywna rezydencja na sprzedaż za 5,289 mln zł znakomita na cele mieszkalne i działalność komercyjną. Największe wrażenie estetyczne po zobaczeniu luksusowej rezydencji robi znajdujący się na tyłach ogród.
Są tu liczne nasadzenia (cedry, cyprysy, tuje, świerki, sosny, dęby, magnolie), 2 altany w stylu prowansalskim, oczko wodne, 2 fontanny, 2 rzeźby z brązu zaprojektowane i wykonane przez znaną artystkę oraz 2 studnie głębinowe. Co ciekawe, podlewaniem ogrodu zajmuje się komputer.

Nie mniej widowiskowo przedstawia się sama ekskluzywna rezydencja. W oko wpada jej niebanalna, oryginalna architektura oraz niezwykle luksusowe i wykończone w bardzo wysokim standardzie wnętrze. Ekskluzywna rezydencja wykończona została z najlepszych jakościowo materiałów i przy współudziale znanych w okolicy architektów. Komfort użytkowania luksusowej rezydencji podnosi zainstalowana klimatyzacja, kryty basen, ogród zimowy, kort tenisowy). Układ pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji łączy w sobie funkcje reprezentacyjne z mieszkalnymi i strefą relaksu (basen, sauna, siłownia, pokój kominkowy z bilardem).

Powierzchnia tej oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji to 680 metrów kwadratowych. Działka natomiast rozciąga się na powierzchni 5 289 metrów kwadratowych. Luksusowa rezydencja została oddana do użytku w 2004 roku. Zabudowa rezydencjalna. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z kompletnym umeblowaniem i urządzeniem. Powyższe dane mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego (023-417).

Kontakt:
Tel. +48 61 855 36 17
Tel. +48 691 748 985