front ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w okolicach Legnicy

Rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy

Legnica, okolice, luksusowa rezydencja na sprzedaż za 760 tys zł wraz z w pełni wyposażoną kuchnią, meblami kuchennymi oraz sprzętem AGD (wszystko już wliczone w cenę). Ekskluzywna rezydencja liczy 240 metrów kwadratowych powierzchni, działka – 4 000 metrów kwadratowych.
Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 2012 roku. Zabudowa wolno stojąca. Cena podlega indywidualnej negocjacji. Ogromnym atutem ekskluzywnej rezydencji jest jej malownicza, atrakcyjna lokalizacja wśród zieleni. Wokół cisza i spokój. Luksusowa rezydencja składa się z następujących pomieszczeń:
KONDYGNACJA -1: 2 pomieszczenia gospodarcze + pomieszczenie do ćwiczeń + biuro + pralnia + kotłownia
KONDYGNACJA 0: salon + kuchnia + łazienka + wc + jadalnia + sypialnia + przedpokój
KONDYGNACJA 1: przedpokój + pomieszczenie gospodarcze + łazienka z wc + 3 sypialnie

Ekskluzywna rezydencja wyróżnia się swoją nowoczesną architekturą i niebanalnym projektem. Tak samo wnętrze luksusowej rezydencji, które epatuje elegancją, luksusem, przepychem i bogactwem. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont ekskluzywnej rezydencji. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Legnica, ul. Bilsego 11. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (156-4683)

Kontakt:
e-mail: a.uwazynska@wgn.pl
Tel. +48 535 450 004