salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży w okolicy Bolesławca

Rezydencja do sprzedaży w okolicy Bolesławca

Bolesławiec, okolice, luksusowa rezydencja na sprzedaż za 569 000 złotych. Ekskluzywna rezydencja liczy 200 metrów kwadratowych powierzchni, a działka – 935 metrów kwadratowych.
Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2012 roku. Kupujący nie płaci prowizji.

Luksusowa rezydencja urzeka od pierwszego spojrzenia swoją nowoczesną fasadą wykonaną ze specjalnego profilu odpornego na odkształcenia. Dużym atutem jest tu także zadbana i pięknie zagospodarowana działka z licznymi nasadzeniami zieleni, skalniakiem, tujami, drzewami owocowymi. Nieco dalej znajduje się wiata na drewno z osobnym miejscem do przechowywania sprzętu ogrodniczego.

Po przekroczeniu progu ekskluzywnej rezydencji oczom okazuje się niezwykle luksusowe i wykończone w najwyższym standardzie wnętrze. Uroku dodaje centralnie położony kominek z płaszczem wodnym oraz funkcją ogrzewania podłogowego, który w szybki i ekonomiczny sposób jest w stanie ogrzać całą rezydencję.

Luksusowa rezydencja podzielona jest w nowoczesny sposób na kilka stref:
KONDYGNACJA 0: salon + pomieszczenie gospodarcze + jadalnia + łazienka + sypialnia + kuchnia
KONDYGNACJA 1: 4 sypialnie + pralnia + łazienka + 2 balkony
KONDYGNACJA 2: możliwość adaptacji na pokoje.

Ekskluzywna rezydencja wybudowana i wykończona jest z jedynie najlepszych gatunkowo materiałów. To perfekcyjna propozycja dla najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. (015-8914)

Kontakt:
e-mail: a.wilczynska@wgn.pl
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 533 277 426