front ekskluzywnej rezydencji w Polanicy-Zdroju na sprzedaż

Rezydencja do sprzedaży w Polanicy-Zdroju

Polanica-Zdrój, luksusowa rezydencja do sprzedaży w cenie 999 tys zł zbudowana z dużą starannością, z solidnych materiałów i w bardzo dobrym stanie technicznym.
Powierzchnia ekskluzywnej rezydencji to 264 mkw, a działka, na której się znajduje, 800 mkw Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku została w 2006 roku. Oprócz funkcji mieszkalnej luksusowa rezydencja znakomicie sprawdzi się jako siedziba firmy, ewentualnie hotel albo hostel.

Ekskluzywna rezydencja w prestiżowej lokalizacji, bardzo blisko centrum, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Lokalizacja bardzo odpowiadająca osobom ceniącym ciszę oraz wygodę w połączeniu z bliskością i szybkim dojazdem do centrum miasta i terenów rekreacyjno-uzdrowiskowych.

Wnętrze luksusowej rezydencji składa się w sumie z czterech kondygnacji:
PIWNICA:
– garaż
– łazienka
– pralnia
– suszarnia
– kuchnia
– kotłownia
– spiżarnia
PARTER:
– salon
– spiżarnia
– gabinet
– aneks kuchenny
– jadalnia
– taras
– łazienka
PIĘTRO:
– 3 sypialnie
-łazienka
– antresola
PIĘTRO 2:
– 2 sypialnie

Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 25 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont ekskluzywnej rezydencji. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (150-504)

Kontakt:
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549
e-mail: m.pakula@wgn.pl