komfortowe i eleganckie wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Wałbrzych (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Wałbrzych (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Wałbrzycha (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o funkcjonalnym rozkładzie siedmiu pokoi na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2018 roku. Rynek wtórny. Powierzchnia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wynosi 243,6 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży kosztuje 1,4 mln złotych, co daje atrakcyjną cenę za metr 5 747 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana na zagospodarowanej, 1720-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja, a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze jej atuty.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu, o co dba m.in. ogrzewanie podłogowe. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA 0: salon + garaż + taras + wiatrołap + jadalnia + wc + kuchnia + pralnia + gabinet
KONDYGNACJA 1: przestrzeń prywatna + wc + sypialnia główna z łazienką + łazienka + 3 sypialnie + pokój telewizyjny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta znanym i cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch budynków wolno stojących w pobliżu lasu. Pierwszy z budynków jest ukończony, drugi – w stanie deweloperskim.

Zapraszam serdecznie na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16141)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl