nowoczesne wnętrze salonu w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Wałbrzych (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Wałbrzych (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Wałbrzycha (dolnośląskie). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety, dzięki którym przyszli domownicy mogą wprowadzić się bez potrzeby ponoszenia wydatków. Cena – 599 000 złotych. Metraż 150 m.kw. powierzchni daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 3 993 zł. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 5 pokoi na 2 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 4546-metrowej działce. Luksusowa rezydencja gotowa do zamieszkania.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca również swoją doskonałą lokalizacją nieopodal Parku Krajobrazowego Gór Sowich, pośród lasów i terenów zielonych. Taka lokalizacja zapewnia czyste powietrze, wodę , a także ciszę i spokój. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z wyposażeniem adresowana do najbardziej wymagających klientów. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowej rezydencji na sprzedaż są estetycznie zaaranżowane z wyczuciem dobrego smaku:
na PARTERZE:
– salon
– garderoba
– korytarz
– sypialnia
– jadalnia
– pomieszczenie gospodarcze
– wiatrołap
– taras
– aneks kuchenny
– łazienka z wc
na PIĘTRZE:
– łazienka
– balkon
– sypialnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom duże poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa. Dba o to nowoczesna instalacja alarmowa, przeciwpożarowa oraz solidne, antywłamaniowe drzwi i rolety. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód na pewno ucieszy projekt budowlany 3-stanowiskowego, wolno stojącego garażu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Polecam serdecznie i zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16044)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
tel. +48 502 266 024
tel. +48 71 337 84 21