widok od strony tarasu i ogrodu na ekskluzywną rezydencję na sprzedaż Warszawa

Rezydencja do sprzedaży Warszawa

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Warszawie (mazowieckie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 839 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 5 096 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 520 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, jedenaście pokoi na czterech kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2005 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 2,65 mln zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym i popularnym programem „Kupujący nie płaci prowizji”, co oznacza, że pośrednik wynagradzany jest tylko przez sprzedającego. Luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się również na prowadzenie w niej działalności gospodarczej. Ogromnym plusem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest jej korzystna lokalizacja w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, gdzie z trzech stron roztacza się naturalny las. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży do uzgodnienia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim nowocześnie zaprojektowanym ogrodem, jak i luksusowym wnętrzem. Tworzą je:
NAJNIŻSZY POZIOM: pokój wypoczynku + szatnia dla personelu + sień + klatka schodowa + hol + garaż + pomieszczenie gospodarcze + szatnia
POZIOM ZERO: jadalnia + taras + sala zabaw + kuchnia + łazienka z wc + salon
WYŻSZY POZIOM: salon łazienkowy + balkon + 3 sypialnie + salon
NAJWYŻSZY POZIOM: gabinet + łazienka + pomieszczenie gospodarcze + kuchnia + pralnia.

Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-3672)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl