komfortowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Warszawa

Rezydencja do sprzedaży Warszawa

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Warszawie (mazowieckie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 5 478 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 504 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2004 roku. Pięć pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 1,49 mln złotych, wygodny metraż 272 mkw. a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż Zachwyca już od pierwszej prezentacji swoją niezwykle spokojną, cichą i bezpieczną lokalizacją w otulinie lasu. Nie oznacza to, rzecz jasna, rezygnację z bliskości infrastruktury. Nieopodal znajdziemy bowiem
– liczne sklepy
– żłobki
– przedszkola
– szkoły.
Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszą na pewno dwa miejsca parkingowe; pierwsze w garażu, drugie pod wiatą.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się także swoim bajecznym ogrodem z miejscem do biesiadowania. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie komfortu (klimatyzacja) i bezpieczeństwa. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0 / CZĘŚĆ DZIENNA: fińska sauna parowa + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1 / CZĘŚĆ PRYWATNA: przedpokój + łazienka + 4 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana w polskim stylu z oryginalnym dachem krytym gontem osikowym. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Zapewniamy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup luksusowej rezydencji. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo, jakość i zadowolenie naszych klientów. Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie, a także korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z ?. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-39)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl