zatopiona w pięknej zieleni luksusowa rezydencja na sprzedaż Warszawa (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Warszawa (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Warszawy (mazowieckie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 308,78 m2, a także ciekawą ceną 1 750 000 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na 2 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 1983 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie 4 pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 862 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 5 667 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją okalającą działką oraz wyśmienitą lokalizacja w cichym i malowniczym zakątku. Okolica uchodzi za niezwykle pożądaną przez naszych klientów. Nieopodal znajdziemy przepiękny las. Lokalizacja zapewnia szybki i dogodny dojazd do Śródmieścia Warszawy (kwadrans). Na wyciągnięcie ręki szkoła, przedszkole, kościół, stadnina koni. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Gwarantujemy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tej ekskluzywnej rezydencji. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo, jakość i zadowolenie naszych klientów. Najlepszych informacji udzieli Państwu Andrzej Stankiewicz tel. 668 820 559.Właścicielem ogłoszenia łącznie z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie i korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z ?. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-42)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl