ekskluzywna willa z tarasem oraz 2 garażami na sprzedaż Warszawa (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Warszawa (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Warszawy (mazowieckie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 988-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Rok budowy – 1996. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 6 pokoi na 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Metraż 308,56 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 2 884 zł. Cena – 890 000 złotych. Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety, dzięki którym przyszli domownicy mogą wprowadzić się bez potrzeby ponoszenia wydatków. Cena do negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją malowniczą lokalizacją w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, ale blisko kompletnej infrastruktury w postaci np. przedszkola, szkoły, sklepów, poczty, przychodni  zdrowia oraz centrum kultury. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oferuje przyszłym właścicielom duży, dwustanowiskowy garaż. Warto zauważyć, że oferowana do sprzedaży ekskluzywna rezydencja perfekcyjnie nadaje się do prowadzenia działalności gospodarczo-usługowo-biurowej.

Gorąco polecam i zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Zapewniamy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tej luksusowej rezydencji. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-16)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl