widok na reprezentacyjne wejście z kolumnami do luksusowej rezydencji na sprzedaż Wieluń

Rezydencja do sprzedaży Wieluń (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wielunia (łódzkie) za 1 600 000 złotych. Powierzchnia 10396 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa oraz wygodny rozkład pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów luksusowej rezydencji na sprzedaż bez wątpienia można dodać wysoki standard, 2013 rok budowy, a także zagospodarowaną i znakomicie utrzymaną działkę o powierzchni 10000 m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na 2 kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza, a także prestiżowa lokalizacja. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest do sprzedaży w atrakcyjnej cenie 154 złotych za metr kwadratowy.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ogromnym potencjałem – znajdziemy tu liczne miejsca rozrywki i rekreacji, jak np. staw kąpielowy, miejsce na ognisko lub grill etc. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa,  o co dba m.in. zaawansowana instalacja alarmowa. Luksusowa rezydencja do sprzedaży olśniewa przepięknym, bujnym, zielonym otoczeniem oraz zapierającym dech w piersiach widokiem na okolicę.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wchodzi w skład elitarnego kompleksu wraz z:
– garażem
– budynkiem gospodarczym
– winnicą
– ogrodem
– terenami zielonymi
– lasem.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na KONDYGNACJI 0 znajdziemy: garaż + hall + jadalnię + gabinet + kotłownię + wiatrołap + kuchnia + salon + łazienka
na KONDYGNACJI JEDEN znajdziemy: pomieszczenie rekreacyjne + 4 sypialnie + 3 garderoby + 2 łazienki.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (045-1328)

Kontakt:
e-mail: wielun@wgn.pl