elegancki pokój gościnny w luksusowej rezydencji na sprzedaż Wieluń (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Wieluń (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wielunia (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 300 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 750 tys. zł (2,5 tys. zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 900 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie siedmiu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może doskonałą lokalizacją z dogodnym dojazdem do centrum. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z nieużytkowym poddaszem i częściowym podpiwniczeniem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana w szczególności rodzinom z dziećmi oraz amatorom aktywnego wypoczynku ze względu na pobliskie ścieżki rowerowe. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami zainteresuje z pewnością 2-stanowiskowy garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży rozbudowana w latach 2003–2005 i odremontowana w latach 2015–2018. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
NIŻSZY POZIOM: 2 hole wejściowe + 4 pokoje + garderoba + wiatrołap + 2 łazienki
ŚRODKOWY POZIOM: jadalnia + kuchnia + hol + hol rekreacyjny + łazienka + sypialnia + salon + 2 balkony + gabinet + taras + sauna
WYŻSZY POZIOM: open space.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dba o to zarówno wodne ogrzewanie podłogowe, jak i zaawansowany system alarmowy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona została w najnowsze zdobycze techniki, jak np. światłowodowe łącze internetowe. Olbrzymim udogodnieniem jest z pewnością znajdująca się na działce funkcjonalna altana. Amatorzy warzyw i owoców znajdują tu dyskretne miejsce na własny sad.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa zadbanym i zagospodarowanym, oświetlonym i automatycznie nawadnianym ogrodem z zagajnikami, lawendą, wydzielonym miejscem na grill i miejscem do odpoczynku lub uprawiania sportu. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia w zakresie kredytów hipotecznych. Współpracujemy z kilkunastoma bankami, dzięki czemu zapewniamy profesjonalną pomoc w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego na zakup lub remont tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1485)

Kontakt:
e-mail: wielun1@wgn.pl