komfortowe wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Wisła (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Wisła (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wisły (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 300 m2, a także ciekawą ceną 850 000 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na czterech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie dwunastu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 800 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 2 833 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje dużym potencjałem z przeznaczeniem także pod częściową działalność gospodarczą (turystyka + wynajem). Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
POZIOM -1: hol + kotłownia + łazienka + sala z sauną
POZIOM 1/2: taras + 2 sypialnie + wc + kuchnia + hol + łazienka
POZIOM 1: łazienka + 3 sypialnie + pokój dzienny + hol + kuchnia
POZIOM 2: jadalnia + 4 pokoje + łazienka + kuchnia + hol + wc.

Ekskluzywna rezydencja urzeka swoją atrakcyjną lokalizacją nieopodal centrum. Z okien rozpościerają się przepiękne widoki na góry. Ogromne wrażenie robi także zagospodarowany ogród z drewnianą altaną. Pomagamy w uzyskaniu kredytu. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26225)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl