komfortowe wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Wisła (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Wisła (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Wisły (śląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z czterech kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 2 833 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 800 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Dwanaście pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 850 tys. złotych, wygodny metraż 300 mkw., a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może ogromnym potencjałem, gdyż perfekcyjnie nadaje się na cele turystyczne lub pod wynajem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA MINUS JEDEN
KONDYGNACJA ZERO: kotłownia + sala ze sauną + hol + łazienka
KONDYGNACJA JEDNA DRUGA: 2 sypialnie + taras + kuchnia + wc + łazienka + hol
KONDYGNACJA JEDEN: 3 sypialnie + łazienka + hol + salon + kuchnia
KONDYGNACJA DWA: 4 pokoje + jadalnia + kuchnia + łazienka + wc + hol.

Luksusowa rezydencja urzeka swoją znakomitą lokalizacją blisko centrum. Z okien rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki na góry. Niesamowicie efektownie prezentuje się także zagospodarowany ogród z drewnianą altaną. Pomagamy w uzyskaniu kredytu. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26225)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl