słoneczny, widny i przestronny salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Wrocław

Rezydencja do sprzedaży Wrocław

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży we Wrocławiu (dolnośląskie). Cena – 999 tys. złotych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na wypielęgnowanej, 1050-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2010 roku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Powierzchnia 342 metry kwadratowe, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje atrakcyjną kwotę 2 921 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Dzięki temu przyszli właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją malowniczą lokalizacją w pobliżu rozległych terenów zielonych, lasów oraz tras rowerowych. To znakomite miejsce do kontaktu z naturą dla osób, które dodatkowo szukają spokoju, relaksu i aktywnego wypoczynku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia duże poczucie prywatności i intymności dzięki obsadzonej krzewami i drzewami ozdobnymi działce. Znajdziemy tak również wydzielone miejsce do rekreacji, ogród warzywny, studnię na wodę opadową oraz drewutnią/pomieszczeniem gospodarczym.

Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż naszpikowane jest nowoczesnymi technologiami, w tym niezwykle efektownym, nowoczesnym oświetleniem oraz ogrzewaniem podłogowym. W tym miejscu warto podkreślić fakt, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży jest niezwykle ekonomiczna w eksploatacji. Nowi właściciel będą się tu czuli bardzo bezpiecznie, a to za sprawą zaawansowanej instalacji alarmowej wspartej przez antywłamaniowe drzwi i rolety.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
na KONDYGNACJI ZERO znajdziemy: salon + taras + jadalnię + garaż + kuchnię + pomieszczenie gospodarcze/kotłownia + spiżarnię + łazienkę + gabinet/pokój
na KONDYGNACJI JEDEN znajdziemy: łazienkę + pokój z garderobą + aneks na pralkę + pokój + sypialnię + garderobę.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka również swoją oryginalną architekturą o tradycyjnej, ciekawej bryle. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana do 4-5-osobowej rodziny. Mocnym atutem jest także znajdujący się w luksusowej rezydencji garaż na dwa auta oraz pieczołowicie wypielęgnowana działka z widokiem na Ślężę oraz tereny zielone. Warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż jest całkowicie urządzona. Zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12134)

Kontakt:
e-mail: a.wilczynska@wgn.pl