kameralne wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Wrocław

Rezydencja do sprzedaży Wrocław

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży we Wrocławiu (dolnośląskie). Wygodny metraż 120 mkw. łącznie z ogromną działką 1 041 mkw. i atrakcyjną ceną 1,3 mln zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z pięciu pokoi rozmieszczonych na jednej kondygnacji. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 10 833 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży po generalnym remoncie, kiedy to między innymi: położono na podłogach parkiet i kafle, na ścianach położono gładź, wymieniono dwufunkcyjny piec gazowy, wymieniono wszystkie instalacje, wstawiono nowe okna itp. Rodziny posiadające samochód ucieszy z pewnością garaż plus dodatkowe miejsce postojowe. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż: garderoba + gabinet + łazienka + 2 sypialnie + salon + przedpokój + pokój dzienny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może również doskonałą lokalizacją wśród prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Okolica uchodzi za wyjątkowo cichą, spokojną i bardzo bezpieczną. Szybki dojazd do centrum. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 25 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (150-987)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl