widok od strony tarasu na ekskluzywną rezydencję na sprzedaż Wrocław

Rezydencja do sprzedaży Wrocław

Luksusowa rezydencja na sprzedaż we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o powierzchni 537 m2. Mocnym atutem jest tu poszukiwana na rynku, atrakcyjna i malownicza lokalizacja, funkcjonalny układ 4 pokoi oraz dostosowany do nich metraż 296,94 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej i znakomitej cenie 1,999 mln złotych. Warto zaznaczyć, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 2002. Długa listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na dwóch kondygnacjach, a także niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 6 732 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa nobilitująca lokalizacją zaledwie kwadrans drogi od Rynku, a także wielu innych, znanych atrakcji turystycznych, w tym obiektów z listy Unesco. Do długiej listy zalet luksusowej rezydencji na sprzedaż zaliczyć warto także ogromny potencjał, gdyż przy niewielkim nakładzie finansowym może to być doskonała propozycja zakupu inwestycyjnego pod późniejszy wynajem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.  Dla wygody mieszkańców można podłączyć kominek oraz uruchomić ogrzewanie podłogowe, co w znaczącym stopniu podniesie jej komfort.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
na NAJNIŻSZEJ KONDYGNACJI znajdziemy: pomieszczenia gospodarcze
na ZEROWEJ KONDYGNACJI mieszczą się: pomieszczenie gospodarcze + kuchnia + wiatrołap + pomieszczenie techniczne + jadalnia + salon gościnny + garderoba + wc + hall + schowek
na NAJWYŻSZEJ KONDYGNACJI znajdziemy: łazienkę + korytarz + 2 pokoje.

Pomagamy w uzyskaniu finansowania na zakup tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16040)

Kontakt:
e-mail: a.pradzynska@wgn.pl