kameralne wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Wrocław

Rezydencja do sprzedaży Wrocław

Luksusowa rezydencja do sprzedaży we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż oferowana po niezwykle atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 7 441 zł/mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 1994 roku, z rynku wtórnego i poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaprojektowane zostało na dwóch kondygnacjach. Malownicza i perfekcyjnie zagospodarowana działka rozciąga się na pow. 387 metrów kwadratowych. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą cztery pokoje. Powierzchnia 118,8 m2 Niebagatelne znaczenia ma konkurencyjna cena 884 tys. złotych, wysoki standard wnętrza oraz najlepszej klasy materiały wykończeniowe. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na NIŻSZYM POZIOMIE znajdziemy: aneks kuchenny + salon + garaż + wc + wiatrołap + komunikację
na WYŻSZYM POZIOMIE znajdziemy: hall + 3 sypialnie + łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się także swoim starannie utrzymanym ogrodem ze skalniakami, dwoma oczkami wodnymi, altaną, miejscem na grill, a także atrakcyjną lokalizacją przy cichej ulicy, wśród elitarnej zabudowy jednorodzinnej. W pobliżu niezbędna infrastruktura. Szybki dojazd do centrum oraz Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Osoby zmotoryzowane na pewno zainteresuje garaż w bryle budynku.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16116)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl