zbliżenie na wejście do ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż dolnośląskie

Rezydencja do sprzedaży Wrocław

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż we Wrocławiu (dolnośląskie). Cena – 2,65 mln złotych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana na starannie wypielęgnowanej, 3561-metrowej działce. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gotowa do zamieszkania. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie pokoi na dwóch kondygnacjach. Powierzchnia 554,24 metra kwadratowego. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu. Cena za metr kwadratowy wynosi 4 807 zł.

Doskonała lokalizacja w Dolinie Baryczy, w pobliżu zabytkowego, postromantycznego parku to kolejna z zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Park przeszedł rewitalizację i jest regularnie pielęgnowany. Można spacerować po długich alejkach, bawić się z dziećmi na placach zabaw oraz podziwiać przepięknie zagospodarowany staw (0,6 ha). Ponadto ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją starannie utrzymaną działką, gdzie rosną dwa 600-letnie cisy.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA -1: kotłownia
KONDYGNACJA 0: pomieszczenia gospodarcze + 2 hole + kuchnia + klatka schodowa + jadalnia + 4 pokoje z łazienkami + taras + salon
KONDYGNACJA 1: 7 pokoi z łazienkami + łazienka + 2 pokoje + taras + antresola + aneks kuchenny + łazienka.
Na straży bezpieczeństwa wszystkich lokatorów czuwa nowoczesny monitoring.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zdumiewa swoją majestatyczną elegancją, prestiżem, komfortem oraz oryginalną architekturą. Wcześniej mieścił się tu budynek oficyny pałacowej. Warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się także dużym potencjałem, bowiem świetnie nadaje się na hotel z gastronomią, ośrodek rehabilitacyjny, ośrodek terapeutyczny albo dom seniora itp. Luksusowa rezydencja na sprzedaż została pieczołowicie odremontowana. W trakcie prac remontowych wymieniono m.in. wszystkie instalacje, pokrycie dachowe, stolarkę okienną, drzwiową, rynny i parapety. Odświeżenia wymaga jedynie elewacja.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż jest pozostałością wczesnobarokowego pałacu, który był architektoniczną perłą tego regionu. Do długiej listy zalet warto jeszcze dodać przemyślany rozkład pomieszczeń, co sprzyja licznym opcjom dostosowania albo pod działalność komercyjną, albo rezydencje mieszkalną.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej ekskluzywnej rezydencji. Reprezentujemy markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki ponad 20 letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9148)

Kontakt:
e-mail: marcin.kaczmarek@wgn.pl